Kurumsal web tasarım ve yazılımı

24 yıldır kurumsal web tasarımında, daha da uzun bir süredir kurumsal kimlik tasarımında uzmanız. İnternet uygulamalarında, web ve grafik tasarımda çok geniş bir çözüm yelpazesiyle hizmet veriyoruz.

Kurumsal Web Tasarımı

Türkiye’nin en iyi tasarımları bu atölyeden çıkıyor. Kurumsal kimliğinizi zenginleştiren, kolay, ergonomik ve zevkli kullanımla müşteri memnuniyetini arttıran "tam kıvamında" tasarımlar yaratıp uyguluyoruz.

Çok dilli, Seo optimizasyonu yapılmış, masa üstü, notebook, tablet ve akıllı telefon uyumlu, geliştirilmeye açık ve daima en yeni teknolojik altyapıyla üretilen web siteleri standartımızdır.

İnternet Uygulamaları

Dinamik, veritabanı temelli portal, e-ticaret, e-iş, internet tabanlı müşteri ilişkileri yönetimi, içerik yönetimi, intranet ve bilgi yönetimi uygulamaları.

Kurumsal Kimlik

Şirketlerin kurumsal kimliklerinin tasarımı ve/veya uygulaması.

Katalogdan broşüre, afişten kartvizite kadar her türlü basılı malzemenin grafik tasarımı, artwork, illüstrasyon, logo, fotoğraf çekimi, editorial ve baskı süreç yönetimi.

Sosyal Medya ve SEO

Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, Instagram, Google + ve benzeri sosyal medya mecralarında kurulum ve yönetim hizmetleri. Google, Bing, Yandex arama motorları optimizasyonu (Search Engine Optimization).

Multimedya, Fotoğraf, Film-Video

Sade bir prezantasyondan komplike bir CD ya da DVD’ye kadar... Kurumsal tanıtım filmi, belgesel, fotoğraf çekimi, video kurgu, reklam filmi.

Cloud (Bulut) Web Hosting

Kendi sunucularımızda gelişmiş, güvenli, hızlı Web ve SQL veritabanı hosting (bulundurma) hizmeti.